2013. november 17., vasárnap

3.fejezet

Azt hittem Bella és Kylie majd a barátnőim lesznek,de nagy ívben tesznek rám.De megint az elejére ugrottam a dolgoknak.
Reggel hétkor keltem szokásomhoz hívem.Anyu ugyancsak nem volt otthon,de láttam,hogy csinált nekem reggelit.Sütött bacont.Nagyon finom volt,ráadásul tök jól esett,hogy anyu gondolt rám és annak ellenére,hogy elég korán nyit  a Sweet Corner,szakított rá időt,hogy összedobjon nekem egy reggelit. Reggelizés után mentem felöltözni.Egy szürke rózsaszín csíkos hosszú ujjút vettem fel,a farmerem helyett most a fekete csőnadrágomat választottam.Felvettem a hosszú ujjúra a piros kardigánomat,megfogtam a táskámat és elindultam le. Lekaptam a fogasról a dzsekimet és felvettem lazac színű sapkámat és indultam ki a megállóba.A busz pontosan és üresen érkezett a megállóba,ezért volt ülőhelyem.Leültem és elővettem a bioszkönyvemet,hogy mégegyszer átolvassam a leckét,mert Mr.Groow jelezte,hogy várható felelés.Olyannyira belemerültem a tanulásba,hogy majdnem rossz helyen szálltam le.Ahogy beértem a suliba,az italautomatához indultam,mert elfeljtettem magamnak vizet tenni.Vettem egy narancslevet meglepően olcsó áron.Az automatától az utam az szekrényemhez vezetett,ahol nem volt ott Betty.Kiszedtem a táskámból a cuccaimat,csak a matek holmimat hagytam a táskámban.Beakasztottam a táskámat a szekrénybe és mentem fel a matekterem felé.Az osztályteremben néhányan voltak,köztük Bella és Kylie.Amikor elmentem előttük,összesúgtak mögöttem.Tehát csak játszották nekem a barátságos énjüket.Leültem a helyemre előkészítettem a matek cuccomat és vártam becsengetésig.A tanár bejött,az órán persze csak magyarázott,megint nem értettem semmit.Tök jó. Matek után rajz jött ahol embert rajzoltunk.Én 4-est kaptam rá,Betty meg 5-öst,ami miatt egész szünetben azt mutogatta.A rajzot tesi követte,ahol kidobósoztunk,és bár Betty bármennyire is próbálkozott nem talált el.Tesi után biosz volt...Mr.Groow bejött a terembe.
-Nos,mondtam,hogy a mai órán felelünk.Szóval lássuk csak ki felel...Legyen Sarah Brooks!
Sarah-nak könnyen ment,mert az apja orvos,és plussz dolgokat mond neki,és az ilyen dolgokkal tisztára lenyűgözte Mr.Groow-ot.Biosz után odamentem a szekrényemhez,elővettem a spanyol cuccomat,majd betettem a táskámba és ittam egy kis narancslevet.Elindultam spanyolra.A spanyol tök jó volt,mert ott legalább értem az anyagot.A nyelvi órák után lett volna még egy fizika,de mivel,hogy a tanár beteg az óra elmaradt.Így az egyik előbbi busszal mehettem,el.A buszon csak egy-két alak lézengett,nem voltak sokan.Unottan nézegettem kifelé,mikor megcsörrent a mobilom.Apa volt.
-Hali apu!
-Szia Courtney!
-Miért kerestél?
-Csak megszerettem volna kérdezni,hogy milyen az új környék,milyen a suli.
-Ó,az nagyon jó.A lakás is,meg a suli is
-Ennek örülök.
-Figyu,apu a buszon vagyok,le kell,hogy rakjam,szia!
Ezzel leraktam.Anyut otthon találtam,elmeséltem neki,hogy apa felhívott.Ő furcsának tartja,hgy ilyenért hív.De mindegy. Mivel nem volt házim,a délutánom szabad volt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése