Reggel 7:00-kor keltem,annak fényében,hogy ma szerzek egy barátot,legalábbis beszélgetek valakivel.Reggelire müzlit ettem,ami finom volt,tekintve azt,hogy eléggé kritikus vagyok ha édességekről van szó.Öltözékem:rózsaszín galléros rövidujjú,szürke gardigán,és ugyancsak farmer,valamint a cipő,amit tegnap is felvettem.Felvettem fekete kabátomat,vállamra vettem a hátizsákom és indultam ki a buszmegállóba.Nem tagadom, azért meglehetősen ideges voltam,hátha még mindig a tegnapi tesis jelenetemet röhögik.A busz tömve volt diákokkal és idős nénikkel,akik valószínű,hogy a piacra igyekeztek.Amikor leszálltam a sulinál láttam,hogy éppen most mennek be a fiúk a kapun,ezért vártam,hátha kiszúrnak.Sikerült észrevétlenül besurranom,de a hidegzuhany a szekrényemnél várt.A kabátom tette be éppen,mikor Betty odalépett a szekrényéhez.
-Na mi van?Nagyon gyorsan leléptél tesiről
-Figyu,Betty,ma nincs ehhez kedvem.
Hátat fordítottam neki,és kiszedtem a cuccaimat a táskámból,és beleraktam a spanyol cuccomat,mivel az lesz az elős óra.Végre egy olyan óra amit szeretek,és nincs ott Betty,mivel ő olaszla jár,ugyanis is a suliban lehet olaszul,spanyolul és franciául tanulni.Mikor végeztem gyorsan felmentem az emeletre a spanyol terembe.Az óra tök jó volt,igazából dumáltunk,csak spanyolul,meg kérdeséket,amin néhányan jókat derültünk.Második óra fizika volt,ahol egyik osztálytársunk,Drake kapott egy intőt,amiért dumált órán,meg hangosan közbeszólt,sőt még mobilozott is.Harmadik matek volt...Hát igen,itt kezdődtek a próblémák.Először is nem értek semmit.De nem csak én,hanem Sarah,aki tőlem jobbra ül meg ahogy láttam Betty sem.Matek után kicsit fellélegeztem,mert irodalom volt,ami meglehetősen jó volt.Az irodalmat kémia követte.Na,mondjuk ez az óra csak azért volt jó,mert Drake és Mike összevegyítettek valamit és füst lett,ezért Ms.Casrry mindenkit kiterelt a teremből. Utolsó óra után odajött a laborhoz az ofő.
-Courtney,gyere ide,beszélni szeretnék veled!
El sem tudtam képzelni mit akart.Vagyis,de a tesis dolog.
-Igen,Mr.Hanksfield,mit szeretne?Tudja,kicsit sietek,mert hamarosa indul a buszom
-Tudod hallottam a tegnapi tesnevelésóráról
-Ó...Mr.Hanksfield,az az igazság,hogy az első napom nem volt túl fényes
-Igen,azt elhiszem.Nézd,Courtney,ha bármiben is tudok segíteni,kérlek szólj!
-Köszönöm,Mr.Hanksfield.Szólni fogok
Odamentem a szekrényemhez,kiszedtem a cuccomat és elindultam a megállóba.Otthon egyből nekiálltam leckét írni,mert elég sok volt,főleg kémia,mert órán nem tudtunk dolgozni,ezért otthon kell kidolgozni a témát.Anyu 3 felé ért haza,pont beszélgettünk,amikor megszólalt a telefon.
-Halló!Kibeszél?-szóltam bele a telefonba
-Helló!Bella Kent vagyok,az osztálytársad Courtney
-Ja,igen,miben segíthetek?
-Lenne kedved velem meg Kylie-val eljönni egy turmixra a Princess bárba fél négykor?
-Igen,persze.Akkor majd ott talizunk,szia!
-Ki volt az?-kérdezte anyu mikor letettem a kagylót.
-Sarah volt,az egyik osztálytársam,meghívott egy turmixra.Ugye elmehetek?
-Hogyne,legalább most van rá lehetőséged,hogy szerezz barátokat.
Félnégykor ott vártam Bellát és Kyliet a Princessnél.Szerencsére nem vertek át.Persze,jó volt velük dumálni meg minden,de úgy éreztem,hogy ők nem akarnak annyira a barátkozni velem,csak jófejségból hívtak meg.De jól esett azért.
-Courtney,gyere ide,beszélni szeretnék veled!
El sem tudtam képzelni mit akart.Vagyis,de a tesis dolog.
-Igen,Mr.Hanksfield,mit szeretne?Tudja,kicsit sietek,mert hamarosa indul a buszom
-Tudod hallottam a tegnapi tesnevelésóráról
-Ó...Mr.Hanksfield,az az igazság,hogy az első napom nem volt túl fényes
-Igen,azt elhiszem.Nézd,Courtney,ha bármiben is tudok segíteni,kérlek szólj!
-Köszönöm,Mr.Hanksfield.Szólni fogok
Odamentem a szekrényemhez,kiszedtem a cuccomat és elindultam a megállóba.Otthon egyből nekiálltam leckét írni,mert elég sok volt,főleg kémia,mert órán nem tudtunk dolgozni,ezért otthon kell kidolgozni a témát.Anyu 3 felé ért haza,pont beszélgettünk,amikor megszólalt a telefon.
-Halló!Kibeszél?-szóltam bele a telefonba
-Helló!Bella Kent vagyok,az osztálytársad Courtney
-Ja,igen,miben segíthetek?
-Lenne kedved velem meg Kylie-val eljönni egy turmixra a Princess bárba fél négykor?
-Igen,persze.Akkor majd ott talizunk,szia!
-Ki volt az?-kérdezte anyu mikor letettem a kagylót.
-Sarah volt,az egyik osztálytársam,meghívott egy turmixra.Ugye elmehetek?
-Hogyne,legalább most van rá lehetőséged,hogy szerezz barátokat.
Félnégykor ott vártam Bellát és Kyliet a Princessnél.Szerencsére nem vertek át.Persze,jó volt velük dumálni meg minden,de úgy éreztem,hogy ők nem akarnak annyira a barátkozni velem,csak jófejségból hívtak meg.De jól esett azért.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése