
Miért ilyen nehéz új lánynak lenni a suliba?
De kezdeném inkább az elejéről.
Kedves anyukám-,mert a szüleim elváltak-úgy határozott,hogy feltétlenül el kell költöznünk a régi nyugodt kisvárosunkból egy nagyvárosba.Persze eddig sem díjaztam az ötletet,de most már végképp.Először is a hétvégém csak a pakolással telt.És most itt a hétfő...KATASZTRÓFA volt.
6:45-kor keltem(kicsit korábban,mint terveztem).Anyut már nem találtam otthon csak egy fecnit a konyhaasztalon és a papír mellett a buszbérletemet.
Kicsim,
Dologzni mentem 4-kor jövök haza.
Sok sikert az első napodhoz!
Puszi:Anyu
Reggelire bekaptam néhány falatot,majd mentem felöltözni.Mivel november van muszáj van évszakhoz illően öltöznöm.Felvettem egy rövidujjast,egy kötött garbót,egy farmert és egy vastagabb cipőt.Rápillantottam az órára;már 7:10 volt.Felvettem fekete kabátomat,hátamra vettem Nike-s hátizsákomat,végül pedig kezembe vettem "vadász zöld" tornazsákomat.Így ballagtam ki a buszmegállóig.A busz 7:25-kor indult,ennek következtében 7:45 bent voltam a suliban.Belépve az iskola ajtaján a portás egyből odajött hozám,üdvözölt,majd a kezembe nyomott egy órarendet és adott egy téképet,aminek segítségével megtálálom a termeket,valamint egy kulcsot a szekrényemhez.Odamentem a szekrényemhez,beraktam a tesiholmimat,majd levetettem a kabátomat,amit felakasztottam a szekrényben elhelyhezett fogasra.Hátizsákommal a vállomon léptem be az osztályterembe,ahol mindenki rám bámult,susogtak rólam.Csak pár diák ült a padjánál,pontosabban asztalánál,mert itt nem kettes padok vannak,hanem minden diáknak egy kis asztal és szék.
-Melyik hely szabad?-kérdeztem halkan
Erre mindenki elkezdett röhögni,hatalmas zaj lett,aminek csak az ofő vetett végett.
-Gyerkek,csönd!-kiáltotta a férfi
Odamentem a tanárasztalhoz.
-Tanár úr,elnézését kérem,én Courtney Young vagyok,a új diák.
-Ó!Bocsánat,hogy nem vettem észre,nézd,ott van még egy hely hátul-mutatott a pad irányába-Egyébként én Drew Hanksfield vagyok,az osztályfőnököd.Velem lesz az első óra,földrajz.
Odafáradtam a helyemre és elővettem a föci cuccomat.Órán amennyire csak lehetett odafigyeltem,de nem nagyon értettem semmit.Sokkal előbbre voltak az anyaggal.Végre aztán kicsöngettek.A szekrényemhez mentem,bár megbántam.Ugyanis a szekrényem Betty Silverman-é mellett van,aki a suli egyik plázacicája,és sajnos az osztálytársam.Gyorsan kiszedtem a könyveket a táskámból,beraktam a szekrénybe,kivéve a rajz cuccomat,mivel az volt a második óra.Rajzon igazából csak egy oktatófilmet,arról,hogy hogy rajzoljunk embert,mert az fogunk készíteni jövő órán.Csúcs,világéletemben gáz voltam rajzból.Rajz után töri volt,ami egész jó volt,ezt követte a biológia,ahol nem értettem semmit,majd tesi,ami RÉMES volt.Betty már az öltözőben tett egy megjegyzést a tesizsákom kinézetére,majd a melegítőmre,ami balerina rózsaszín,a nadrá hozzá meg szürke.Mi a baj ezzel?Pechemre épp kézilabdáztunk,én meg csak álltam ott,mint egy hülye,amikor valaki(idióta)nekem passzolt.Mrs Batting,a tesitanárnő rám kiáltott,hogy dobjak kapura,én pedig dobtam.Csak sajnos a saját csapatoméra.Ezért mindenkiből kitört a röhögés.Mázlimra kicsöngettek.Sírva fakadtam,gyorsan beszaladtam az öltözőbe,eszméletlen tempóban öltöztem át,majd felfutottam a szekrényemhez,kivettem belőle a táskámat,beleszórtam a cuccaimat,majd kirohantam a kapun.Titokban vártam,hogy jöjjön utánam valaki,de nem jött.Kisétáltam a buszmegállóig,ahol pont jött a busz,felültem.Amikor hazaértem ráborultam a kanapéra és elkezdtem sírni.Húsz pecig biztos a kanapén feküdtem.Végül is összeszedtem magamat és nekiálltam a leckének.3-kor viszont hazaért anyu,akinek kitálaltam.Ő ledöbbent.Gondolom az ő korában még nem csináltak ilyet.
-És milyen a cukrászda ahol dolgozol?
-Jó,tényleg,nagyon aranyos hely
-Mi is a neve?
-Sweet Corner(Édes sarok)
Este meg megnyugodva feküdtem le,remélve,hogy a holnapi nap jobb lesz.
A hátizsákom.Holnap tuti erre is lesz egy megjegyzés
-Melyik hely szabad?-kérdeztem halkan
Erre mindenki elkezdett röhögni,hatalmas zaj lett,aminek csak az ofő vetett végett.
-Gyerkek,csönd!-kiáltotta a férfi
Odamentem a tanárasztalhoz.
-Tanár úr,elnézését kérem,én Courtney Young vagyok,a új diák.
-Ó!Bocsánat,hogy nem vettem észre,nézd,ott van még egy hely hátul-mutatott a pad irányába-Egyébként én Drew Hanksfield vagyok,az osztályfőnököd.Velem lesz az első óra,földrajz.
Odafáradtam a helyemre és elővettem a föci cuccomat.Órán amennyire csak lehetett odafigyeltem,de nem nagyon értettem semmit.Sokkal előbbre voltak az anyaggal.Végre aztán kicsöngettek.A szekrényemhez mentem,bár megbántam.Ugyanis a szekrényem Betty Silverman-é mellett van,aki a suli egyik plázacicája,és sajnos az osztálytársam.Gyorsan kiszedtem a könyveket a táskámból,beraktam a szekrénybe,kivéve a rajz cuccomat,mivel az volt a második óra.Rajzon igazából csak egy oktatófilmet,arról,hogy hogy rajzoljunk embert,mert az fogunk készíteni jövő órán.Csúcs,világéletemben gáz voltam rajzból.Rajz után töri volt,ami egész jó volt,ezt követte a biológia,ahol nem értettem semmit,majd tesi,ami RÉMES volt.Betty már az öltözőben tett egy megjegyzést a tesizsákom kinézetére,majd a melegítőmre,ami balerina rózsaszín,a nadrá hozzá meg szürke.Mi a baj ezzel?Pechemre épp kézilabdáztunk,én meg csak álltam ott,mint egy hülye,amikor valaki(idióta)nekem passzolt.Mrs Batting,a tesitanárnő rám kiáltott,hogy dobjak kapura,én pedig dobtam.Csak sajnos a saját csapatoméra.Ezért mindenkiből kitört a röhögés.Mázlimra kicsöngettek.Sírva fakadtam,gyorsan beszaladtam az öltözőbe,eszméletlen tempóban öltöztem át,majd felfutottam a szekrényemhez,kivettem belőle a táskámat,beleszórtam a cuccaimat,majd kirohantam a kapun.Titokban vártam,hogy jöjjön utánam valaki,de nem jött.Kisétáltam a buszmegállóig,ahol pont jött a busz,felültem.Amikor hazaértem ráborultam a kanapéra és elkezdtem sírni.Húsz pecig biztos a kanapén feküdtem.Végül is összeszedtem magamat és nekiálltam a leckének.3-kor viszont hazaért anyu,akinek kitálaltam.Ő ledöbbent.Gondolom az ő korában még nem csináltak ilyet.
-És milyen a cukrászda ahol dolgozol?
-Jó,tényleg,nagyon aranyos hely
-Mi is a neve?
-Sweet Corner(Édes sarok)
Este meg megnyugodva feküdtem le,remélve,hogy a holnapi nap jobb lesz.
A hátizsákom.Holnap tuti erre is lesz egy megjegyzés

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése